Děkujeme všem závodníkům za přízeň a jedinečné zážitky v sezoně 2019!

 
žádný další závod není zadán...
Vyhledat tým podle:
Editace týmů - login: Heslo:
Přihlášení k odběru aktualit
 
ČESKÁ VERZE       ENGLISH VERSION      
výběr ročníku

Partneři:  
Intercontonental Rally

SEDOS Stavby a.s.

Automoto areál Ředhošť

PIRELLI

Tankodrom Milovice

Banner Baterie

D-PERFECT s.r.o.

Jeep

Zeppelin CZ s.r.o.

V 4 Catering

Sabe

Birell

BSB s.r.o.

ARO Manyjak PRAHA

Aktuálně

Prohlášení k vzniklé situaci v časomíře

Ještě jednou se velmi omlouváme všem, kterých se dotkly naše potíže s časomírou. Jsme si vědomi komplikací, které způsobilo měření, respektive některé nefunkční čipy. Zároveň chápeme zklamání a rozhořčení mnohých z vás, po zjištění, že nejste ve výsledcích, nebo jste tam špatně, nemluvě o následném marném čekání a zmatku při vyhlašování.

Po závodech jsme čekali na kompletní záznam klání z kamery na cílové pásce, tedy na zaznamenané průjezdy všech závodníků. Podle tohoto videa se dopisují průjezdy včetně jejich času těm, kteří je neměli hned po závodu v kartě (zpracováváme to od těch nejlepších níže, ty doposud chybějící ještě dopíšeme).

Omlouváme se tímto všem i těm, kteří se nyní dodatečně posunuli ve výsledcích, ale jde o skutečný průběh závodu, nikoli o „vykřičená“ kola. V případě změny pořadí na stupních vítězů dodatečně předáme pohár tomu, kdo ho nedostal, či předáme správný pohár k danému místu. Pokud byl vyhlášený závodník mimo trojici nejlepších, pohár nevrací. Aktuálně řešíme doplnění průjezdů dle záznamu, aby je měli opravdu všichni. O dalším vývoji ohledně časomíry vás budeme informovat.

Pokud by někdo chtěl náš záznam zkoumat osobně, je to možné po dohodě. Jedná se o obsáhlé dokumenty, díky čemuž je to trochu složitější.

Za tým OffROAD Maratonu
Ondřej Nachtigall 

Publikováno: 28.03.2017

<<< zpět na přehled aktualit