Děkujeme všem za náročnou, ale také krásnou sezonu 2018. Hezké podzimní dny

 
žádný další závod není zadán...
Vyhledat tým podle:
Editace týmů - login: Heslo:
Přihlášení k odběru aktualit
 
ČESKÁ VERZE       ENGLISH VERSION      
výběr ročníku

Partneři:  
Intercontonental Rally

SEDOS Stavby a.s.

Automoto areál Ředhošť

PIRELLI

Tankodrom Milovice

Banner Baterie

D-PERFECT s.r.o.

Jeep

Zeppelin CZ s.r.o.

V 4 Catering

Sabe

Birell

BSB s.r.o.

ARO Manyjak PRAHA

Články

Nejlepší motorkář pojede do Afriky s VYPE racing teamem

Velkou motivaci do závodění vnesl do letošního ročníku VYPE racing team, který věnuje speciální cenu: nejlepšího motorkáře sezony odmění startovným a servisním zázemím na Intercontinental Rally 2015 do afrického Dakaru. Za tým letos nově závodí i matador Dušan Randýsek ve své buggy.

Právě Dušan Randýsek představil záměry VYPE racing teamu na setkání s novináři před zahájením patnáctého ročníku OffROAD Maratonu. Motorkář, který v celém seriálu OffROAD Maraton letos najede nejvíce kilometrů, bude moci své síly změřit na Intercontinental Rally 2015. Z rukou zástupců VYPE racing teamu převezme startovné na tento závod a po dobu klání mu bude k dispozici servisní zázemí týmu.

Dušan Randýsek před novináři vyzdvihl kvality VYPE racing teamu, se kterým letos jako vůbec první závodník v historii dojel v kategorii Buggy do cíle Intercontinental Rally 2014. Velmi se těší také na spolupráci s mladými závodníky, kteří v barvách VYPE racing jezdí a kterým může předávat své dlouholeté zkušenosti. A to na českých i zahraničních tratích.
 
 

Publikováno: 16.03.2014

<<< zpět na přehled článků