Search team according:
Edit team - Login: Password:
Registration to obtain news
 
ČESKÁ VERZE       ENGLISH VERSION      
select year

Partners:  
Intercontinental Rally

SEDOS Stavby a.s.

Automoto areál Ředhošť

PIRELLI

Banner Baterie

Tankodrom Milovice

D - PERFECT s.r.o.

Dajbych s.r.o.

Phoenix Zeppelin

Jeep

Journeyman

Tiskárna Macík

V 4 Catering

Sabe

Birell

BSB s.r.o.

PILA OK

ARO Manyjak PRAHA

Partners


Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/domeny/offroadmaraton.cz/web/subdomeny/www/partneri.php on line 4

Any data has been inserted!

Karel Loprais
TATRA
 
Dakar
Nejtěžší závod terénních strojů na světě.
 
Martin Macík
LIAZ
 
Tomáš Tomeček
Letka Racing
 
Offroadsport
Mitsubishi
 
wings logo
wings logo
 
Vitaminator
Výrobce vitamínových nápojů v Sosnové.
 
BESIP
 
VALTR
 
SEDOS Stavby a.s.
Společnost se specializuje na provádění staveb, zejména na zemní práce, stabilizace zemin, vápnění, cementování, prováděním hrubých terenních úprav, nákladní dopravu, těžkou nadměrnou a nadrozměrnou přepravu, těžbu a prodej písku, jemnou vyrovnávku pod betonovou desku, vodohospodářské stavby, polní a lesní cesty, poldry, silnice, dálnice, demolice, skládky.
 
Automoto areál Ředhošť
Auto moto areál v Ředhošti má dlouholetou tradici. Především v podvědomí motoristických příznivců a pamětníků je znám z počátku osmdesátých let dvacátého století jako areál autokrosový. V této době zde bylo pořádáno mnoho kvalitních závodů a mistrovství. Ředhošťská dráha neodmyslitelně patří k prvním tratím na kterých se autokros začal jezdit.

V letech 1995 - 1996 byla závodní trať přebudována. Od té doby jsou zde pořádány závody a sportovní podniky v motokrosových disciplínách, především v sidecarcrossu a čtyřkolkách, od amatérských závodů, mistrovství České republiky až po mistrovství Evropy. Do dnešní doby se v Ředhošti uskutečnilo nespočetně závodů. Např. Mistrovství Evropy I.M.B.A. se podařilo úspěšně uskutečnit deset ročníků v řadě.

O tuto neméně úspěšnou dobu provozu areálu se stará Automotoklub Evaň který je od roku 1996 správcem. Ve spojení s Obecním úřadem Mšené Lázně, jeho pochopením a podpoře jsme dosáhli již shora zmíněných výsledků.
 
Offroadcz.cz
internetový obchod s offroadovými doplňky
 
PIRELLI
 
Toys Bambule
Prodejny hraček BAMBULE
prezentují velmi široký a dobře uspořádaný sortiment, který usnadňuje výběr a orientaci, nemluvě o příjemném prostředí pro nákupy rodičů s dětmi. Prodejny se samoobslužným prodejem nabízí několik tisíc položek hraček všech kategorií a značek od tuzemských i zahraničních výrobců. Maminky potěší nabídka dětské kosmetiky , kojeneckých potřeb, dětského oblečení, kočárků ,autosedaček a nábytku pro děti. Na malé školáky čekají krásné aktovky, penály, magnetické a stojací tabule i plastová písmenka. V nabídce zboží nechybí stavebnice , společenské hry, modely, PC hry, VHS , DVD kazety a výběr dětských knížek. Doufáme, že pohotový a vstřícný přístup personálu prodejen BAMBULE pomůže zákazníkům si vybrat z širokého výběru dětského zboží a oni se budou rádi do příjemného prostředí vracet.
 
Banner Baterie
The winner of test AUTO MOTOR UND SPORT!!!
 
Polaris
Polaris je dlouhodobou stálicí na našem trhu. Pod touto značkou vídáme nejen vynikající pracovní i sportovní čtyřkolky, ale i sněžné skůtry. Není proto divu, že se značka rozhodla vytvořit "tovární tým" pro náš seriál závodů, v němž pojede několik závodníků jak v kategorii TR tak SP a možná i někde mezi mládeží.
 
Hummer Centrum
The Hummer Centrum specializes in organizing outdoor events for other companies in connection with the HUMMER automobile during which you will experience an unforgettable weekend.
 
SUNOCO
 
D - PERFECT s.r.o.
Společnost vznikla v polovině roku 2005 a její založení bylo logickým pokračováním podnikatelských aktivit jednatele pana Josefa Dryjeho, podnikajícího v oblasti stavební výroby jako fyzická osoba od roku 2000. Společnost D-PERFECT s.r.o. patří mezi středně velké firmy, zaměstnávající převážně vlastní kmenové pracovníky celé řady stavebních profesí, kteří mají dlouhodobé a široké odborné a profesní zkušenosti při úspěšné realizaci celé řady stavebních zakázek v oblasti pozemního stavitelství, např. výstavba domů „na klíč“, rekonstrukce a modernizace objektů včetně jejich zateplování apod.
 
Phoenix Zeppelin
Phoenix Zeppelin je naším dlouhodobým dodavatelem elektrocentrál. Bez nich bychom byli zcela bez energie!
 
Jeep
Partnerem a převozcem vedení závodu se staly vozy značky Jeep. Proto můžet nyní vidět nejen Wranglera či Cherokee vystavené při závodech, ale potkat v nich i přesouvající se kancelář závodu či jiné zázemí. Vedle těchto modelů je možné narazit i na tak trochu sesterské vozidlo z jedné stáje a to vůz Dodge Journey, který se ukázal být také spolehlivým a prostorným pomocníkem i když ne do terénu.
 
Journeyman
Profesionální užitkové čtyřkolky. Založeno 1991.
 
EPSYS
 
Sabe
 
Birell
Nealkoholické osvěení
 
Autodíly Hlásek
Zabýváme se prodejem veškerých náhradních dílů, mechanických a karosářských, na osobní a nákladní automobily, olejů Valvoline, Kuttenkeuler, Castrol, Mobil, provozních kapalin, částečně i tuningových záležitostí a autodoplňků. Naší předností je přímé napojení na výrobce a zahraniční dodavatele autodílů, a tím naše schopnost dodat produkty za velice příznivé ceny nejdéle do druhého pracovního dne od objednání. Našimi zákazníky jsou jak větší společnosti (autodopravci atd.) tak menší živnostníci (autoservisy, prodejny, apod.) Zároveň se zabýváme i maloobchodním prodejem a poradenskými službami auto-moto.
 
KaV
 
PILA OK
 
Horák nábytek
Český nábytek z masivu.
 
iLEDžárovky
Proč LED žárovky Lexi-LED?

Vysoká životnost (cca 40,000 hodin), standardní žárovka cca 1000 hodin
Nízká poruchovost
Zanedbatelná spotřeba el. energie v porovnání jak s klasickými, tak úspornými žárovkami, např. 9W Lexi-LED svítí jako cca 70W standardní žárovka
Možnost častého spínání a zapínání, nemá vliv na životnost oproti úsporným žárovkám
Rychlý start, žárovka svítí na plný výkon ihned, není žádný startovací efekt jako u zářivek či úsporných žárovek
Nízká provozní teplota, LED žárovky se téměř nezahřívají, je možné je i po hodině provozu udržet v ruce
Velmi kvalitní čipy světoznámého výrobce Epistar který patří i k inovátorům v oblasti LED.
Vysoká svítivost