Další závod jedeme 20. května v Jihlavě. Těšíme se na vás!

 
OffROAD Maraton Rokycany 2023
Vyhledat tým podle:
Editace týmů - login: Heslo:
Přihlášení k odběru aktualit
 
ČESKÁ VERZE       ENGLISH VERSION      
výběr ročníku

Partneři:  
Tankodrom Milovice

Banner Baterie

Jeep

D-PERFECT s.r.o.

Zeppelin CZ s.r.o.

Polaris

Sabe

Enduristan

BSB s.r.o.

Birell

ARO Manyjak PRAHA

Šiklův Mlýn

SkyBell

Partneři

Nejsou vložena žádná data!

Karel Loprais
TATRA
 
Dakar
Nejtěžší závod terénních strojů na světě.
 
Martin Macík
LIAZ
 
Tomáš Tomeček
Letka Racing
 
Offroadsport
Mitsubishi
 
SIKO Koupelny
Společnost SIKO KOUPELNY a.s. je v současnosti největší specializovanou sítí prodejen v oboru vybavení koupelen, působící ve 21 pobočkách po celé ČR, ve kterých našlo uplatnění více než 370 zaměstnanců, s ročním obratem na hranici 1,6 miliardy Kč.

 
wings logo
wings logo
 
Intercontonental Rally
Amatérská rally ve stopách a v duchu původního závodu Dakar, vedoucí ze Španělské Almerie do Dakaru.
 
BESIP
Oddělení BESIP jako součást Ministerstva dopravy České republiky zajišťuje preventivní činnost v oblasti bezpečnosti a plynulosti provozu na pozemních komunikacích, a to především formou celostátních kampaní, dopravní výchovy a rozšiřováním informací o osvědčených postupech v této oblasti. BESIP při plnění svých úkolů úzce spolupracuje s ostatními ústředními orgány státní správy působícími v oblasti prevence dopravních nehod a prostřednictvím svých regionálních pracovníků (krajských koordinátorů) zajišťuje preventivní aktivity v regionech, městech a obcích a zajišťuje také činnost sekretariátu Rady vlády pro bezpečnost silničního provozu, která je poradním orgánem vlády pro tuto problematiku.
BESIP byl iniciátorem a autorem všech vládních strategických dokumentů v oblasti bezpečnosti silničního provozu, naposledy Národní strategie bezpečnosti silničního provozu na období 2011-2020, která byla 10. srpna 2011 schválena vládou ČR. Strategie si klade za cíl snížit za uvedené období počet usmrcených v silničním provozu na úroveň průměru evropských zemí a současně oproti roku 2009 snížit o 40 % počet těžce zraněných osob.
Jádro svých aktivit BESIP zaměřuje na děti, chodce, cyklisty, motocyklisty, mladé a nové řidiče, profesionální řidiče a seniory. Hlavními tématy komunikace pak jsou agresivita a rychlost, alkohol a drogy za volantem, viditelnost, zádržné systémy a také předpisy o silničním provozu a jejich změny.
Další podrobné informace o BESIP a jeho činnostech obsahuje stránka www.ibesip.cz.

 
 
VALTR stavební firma
Stavební společnost
 
Excalibur
Excalibur Group vychází z historického základu skupiny společnosti EXCALIBUR ARMY spol. s.r.o. zaměřená převážně na speciální pozemní techniku v obranném průmyslu. Skupina se postupně rozšířila o subjekty působící v civilní výrobě a službách (výroba brzdových systémů pro kolejová vozidla, autodoprava a logistika, aj.). Prostřednictvím osoby většinového vlastníka jsou EXCALIBUR GROUP a.s. a její dceřiné společnosti propojeny se společností TATRA TRUCKS a.s., tradičním a celosvětově známým výrobcem užitkových vozidel do terénu.
 
SEDOS Stavby a.s.
Společnost se specializuje na provádění staveb, zejména na zemní práce, stabilizace zemin, vápnění, cementování, prováděním hrubých terenních úprav, nákladní dopravu, těžkou nadměrnou a nadrozměrnou přepravu, těžbu a prodej písku, jemnou vyrovnávku pod betonovou desku, vodohospodářské stavby, polní a lesní cesty, poldry, silnice, dálnice, demolice, skládky.
 
Offroad Commanders
sokolovský offroadový klub
 
Offroadcz.cz
internetový obchod s offroadovými doplňky
 
SECTRON s.r.o.

Již 27 let působí v oboru bezdrátových technologií jako distributor GSM / UMTS / LTE / GPS / GLONASS modulů, modemů a routerů. Jsme výrobcem antén, kabelů a dalšího příslušenství. Dynamický rozmach vysokorychlostních i úsporných LTE aplikací mění svět Machine-to-Machine (M2M) na komplexní ekosystém čidel, strojů a síťových aplikací nazývaný internet věcí - Internet of Things (IoT). Vyvíjíme zařízení, aplikace a cloudové služby s využitím nejmodernějších technologií pro vysokou přidanou hodnotu a snadné použití v každodenním životě. Podívejte se na naše chytrá řešení! V oblasti elektromobility nabízíme nabíjecí kabely, chytré přenosné nabíječky a wallboxy.
 
PIRELLI
 
Hračky Bambule
Prodejny hraček BAMBULE
prezentují velmi široký a dobře uspořádaný sortiment, který usnadňuje výběr a orientaci, nemluvě o příjemném prostředí pro nákupy rodičů s dětmi. Prodejny se samoobslužným prodejem nabízí několik tisíc položek hraček všech kategorií a značek od tuzemských i zahraničních výrobců. Maminky potěší nabídka dětské kosmetiky , kojeneckých potřeb, dětského oblečení, kočárků ,autosedaček a nábytku pro děti. Na malé školáky čekají krásné aktovky, penály, magnetické a stojací tabule i plastová písmenka. V nabídce zboží nechybí stavebnice , společenské hry, modely, PC hry, VHS , DVD kazety a výběr dětských knížek. Doufáme, že pohotový a vstřícný přístup personálu prodejen BAMBULE pomůže zákazníkům si vybrat z širokého výběru dětského zboží a oni se budou rádi do příjemného prostředí vracet.
 
Polaris
Polaris je dlouhodobou stálicí na našem trhu. Pod touto značkou vídáme nejen vynikající pracovní i sportovní čtyřkolky, ale i sněžné skůtry. Není proto divu, že se značka rozhodla vytvořit "tovární tým" pro náš seriál závodů, v němž pojede několik závodníků jak v kategorii TR tak SP a možná i někde mezi mládeží.
 
DOBŘANY
Dobřany jsou tradičním místem offroadových závodů. Už v dávné historii se zde jezdily závody motorek. V sočasnosti jsou tradičním místem pro dvacetičtyř hodinový závod terénních aut. Působí zde skupina motoristických nadšenců pod jménem HEC Klub.
 
Hummer Centrum
Společnost Hummer Centrum se specializuje na pořádání firemních outdoor akcí ve spojení s vozem HUMMER, při nichž zažijete nezapomenutelný den či víkend.
 
SUNOCO
Sunoco doporučuje do soutěžních strojů nový olej Maraton.
 
Radegast Birell
Birell je jedno z nejlepších nealkoholických piv skvělé chuti. Proto jej pijí naši závodníci.
 
Motokros Svatého Víta
Motocrosový areál Cech u Trstěnic (Mariánské Lázně).
 
Automoto areál Ředhošť
Auto moto areál v Ředhošti má dlouholetou tradici. Především v podvědomí motoristických příznivců a pamětníků je znám z počátku osmdesátých let dvacátého století jako areál autokrosový. V této době zde bylo pořádáno mnoho kvalitních závodů a mistrovství. Ředhošťská dráha neodmyslitelně patří k prvním tratím na kterých se autokros začal jezdit.

V letech 1995 - 1996 byla závodní trať přebudována. Od té doby jsou zde pořádány závody a sportovní podniky v motokrosových disciplínách, především v sidecarcrossu a čtyřkolkách, od amatérských závodů, mistrovství České republiky až po mistrovství Evropy. Do dnešní doby se v Ředhošti uskutečnilo nespočetně závodů. Např. Mistrovství Evropy I.M.B.A. se podařilo úspěšně uskutečnit deset ročníků v řadě.

O tuto neméně úspěšnou dobu provozu areálu se stará Automotoklub Evaň který je od roku 1996 správcem. Ve spojení s Obecním úřadem Mšené Lázně, jeho pochopením a podpoře jsme dosáhli již shora zmíněných výsledků.
 
Vinné sklepy Lechovice
Náš výhradní dodavatel sektu, jímž slaví vítězové!!!
 
Banner Baterie
Ať už se pohybujete kdekoliv motorizovaní, vaše stroje potřebují kvalitní zdroj elektrické energie! Baterie Banner Power Bull vyhrála v náročném mezinárodním testu německého časopisu AUTO MOTOR UND SPORT mezi 16ti různými bateriemi...
 
Jeep
Partnerem a převozcem vedení závodu se staly vozy značky Jeep. Proto můžet nyní vidět nejen Wranglera či Cherokee vystavené při závodech, ale potkat v nich i přesouvající se kancelář závodu či jiné zázemí. Vedle těchto modelů je možné narazit i na tak trochu sesterské vozidlo z jedné stáje a to vůz Dodge Journey, který se ukázal být také spolehlivým a prostorným pomocníkem i když ne do terénu.
 
D-PERFECT s.r.o.
Společnost vznikla v polovině roku 2005 a její založení bylo logickým pokračováním podnikatelských aktivit jednatele pana Josefa Dryjeho, podnikajícího v oblasti stavební výroby jako fyzická osoba od roku 2000. Společnost D-PERFECT s.r.o. patří mezi středně velké firmy, zaměstnávající převážně vlastní kmenové pracovníky celé řady stavebních profesí, kteří mají dlouhodobé a široké odborné a profesní zkušenosti při úspěšné realizaci celé řady stavebních zakázek v oblasti pozemního stavitelství, např. výstavba domů „na klíč“, rekonstrukce a modernizace objektů včetně jejich zateplování apod.
 
Zeppelin CZ s.r.o.
Půjčovna strojů Zeppelin CZ je naším dlouhodobým dodavatelem elektrocentrál. Bez ní bychom byli zcela bez energie!
 
Journeyman
Profesionální užitkové čtyřkolky. Založeno 1991.
 
Stable Studios
Produkční skupina
 
Polaris
Po více než 60 let vyrábí vysoce kvalitní, průlomové produkty - ať už se jedná o vytvoření segmentu sněžných skútrů, neustálému zdokonalování kategorie ATV, vývoji prvního účelového armádního vozidla, nebo představení radikálního tříkolého motoroadrsteru.

Z podnikatelských kořenů a technického nadání vyrostl v jednu z největších Powersport společností na světě. Za poslední roky se mimo trh s Powersport rozrostl také do komerčního a vojenského segmentu. Dnes Polaris nabízí portfolio těch nejlepších značek v daných třídách...
 
Tiskárna Macík
Veškeré tiskoviny tiskneme v Tiskárně Macík v Sedlčanech. Naše spolupráce trvá deset let...
 
3F Vision s.r.o.
3F VISION s.r.o. vzniklo v roce 2006, přičemž hlavním cílem firmy je prosadit pod vlastní značkou kvalitní výrobky v optickém a sportovním segmentu trhu v dostupných cenových relacích. Filozofie je obsažena i v názvu 3F = Feeling, Freedom, Fun - Pocit, Svoboda, Radost a charakterizuje naší vizi vyrábět a prodávat výrobky v nichž se budete cítit skvěle. Budujeme značku 3F, pod kterou najdete pouze kvalitu pro sportovní aktivity, spojenou s postupným rozšiřováním sortimentu v oblasti sportovních doplňků, oblečení a všeho, co ke sportu patří. Společnost nabízí kromě standardní obchodní spolupráce i možnost výroby privátních značek, viz webové stránky stránky.
 
EPSYS
EPSYS (Electronic Parts System) je on-line objednávkový systém náhradních dílů a příslušenství na motocykly a čtyřkolky, který zákazníkovi umožňuje široký výběr a dává možnost potvrdit si jeho správnost. Zároveň urychluje dodání zákazníkovi a dává možnost nákupu v kamenné prodejně za internetovou cenu. Nejedná se o klasický on-line prodej, ale o nezávazné objednávky, které jsou následně potvrzeny kamenným obchodem, který jste si sami zvolili. Například nejbližší vašemu bydlišti, nebo tomu, u kterého jste zvyklí nakupovat. V systému EPSYS mají jak zákazník, tak prodejce i dovozce přehled 24 hodin denně a 7 dní v týdnu o stavu objednávky. Nezávaznou objednávku můžete udělat v klidu večer doma. Druhý den kontaktujete svého prodejce, který už o ní ví a může s vámi doladit i další dodatečné informace. Předejde se tak různým technickým chybám a vy budete mít jistotu, že díl bude pasovat. Domluvíte se, zda objednávku vyzvednete osobně či si ji necháte zaslat poštou. Také případnou reklamaci za vás vyřídí váš prodejce. Celý systém je postavený tak, aby šetřil čas.
 
V 4 Catering
Cateringová společnost V 4 Catering je v podstatě pobočkou Restaurace U Krále Václava IV. Zajišťuje výhradně občerstvení na závodech a na outdoor akcích pořádanýcj24 hours ag.
 
Sabe
Výhradní dodavatel pohárů vítězů
 
Autodíly Hlásek
Zabýváme se prodejem veškerých náhradních dílů, mechanických a karosářských, na osobní a nákladní automobily, olejů Valvoline, Kuttenkeuler, Castrol, Mobil, provozních kapalin, částečně i tuningových záležitostí a autodoplňků. Naší předností je přímé napojení na výrobce a zahraniční dodavatele autodílů, a tím naše schopnost dodat produkty za velice příznivé ceny nejdéle do druhého pracovního dne od objednání. Našimi zákazníky jsou jak větší společnosti (autodopravci atd.) tak menší živnostníci (autoservisy, prodejny, apod.) Zároveň se zabýváme i maloobchodním prodejem a poradenskými službami auto-moto.
 
Enduristan
Zavazadla na motorky
 
KaV
 
PILA OK
 
Birell
Nealkoholické osvěení
 
ARO Manyjak PRAHA
Pražské zastoupení AMC,
prodej a servis vozů ARO, UAZ, GAZ, HONKER, nových i použitých.
Prodej náhradních dílů a poradenství
 
Šiklův Mlýn
Šiklův mlýn je největší přírodní zábavní areál v České republice.
 
KVETA CNC PRODUCTION s.r.o.
Jsme přední výrobci soustružených a frézovaných dřevěných prvků s více než dvacetiletou tradicí v oboru
 
iLEDžárovky
Proč LED žárovky Lexi-LED?

Vysoká životnost (cca 40,000 hodin), standardní žárovka cca 1000 hodin
Nízká poruchovost
Zanedbatelná spotřeba el. energie v porovnání jak s klasickými, tak úspornými žárovkami, např. 9W Lexi-LED svítí jako cca 70W standardní žárovka
Možnost častého spínání a zapínání, nemá vliv na životnost oproti úsporným žárovkám
Rychlý start, žárovka svítí na plný výkon ihned, není žádný startovací efekt jako u zářivek či úsporných žárovek
Nízká provozní teplota, LED žárovky se téměř nezahřívají, je možné je i po hodině provozu udržet v ruce
Velmi kvalitní čipy světoznámého výrobce Epistar který patří i k inovátorům v oblasti LED.
Vysoká svítivost