Šiklův Mlýn

SECTRON

Články

Čas po poledni tradičně patřil Dětem a Mladším Juniorům.

Dobře rozjetý den pokračoval závody nadějného mládí. Po dvouhodinovkách přišel čas na oblíbené desetiminutovky dětí a mladších juniorů.

Napínavé souboje vedli i ti nejmenší závodníci až se kolem stojícím a fandícím divákům tajil dech. Ale profesionalita začínajících jezdců je značná a obdivuhodná. Inu mládí kupředu!

V Milovicích se v kategorii dětských motorek nejvíc dařilo Matyáši Reiderovi z Motorsportu Chuchelna. Nakroužil krásných 16 kol. Druhý byl o kolo pomalejší Tomáš Novák, třetí byla Tereza Nouzová.

Mezi dětskými čtyřkolkáři byl nejrychlejší Vojtěch Cíger z Cíger Racing týmu. Ujel 15 kol. Na druhém místě dojela Laura Nová, třetí byl v cíli Tomáš Hanc.

Mezi 13 mladšími juniory na motorkách zvítězil za 18 najetých kol Viktor Lačňák mladší z Vikec racing Teamu. Druhý na bedně byl Matyáš Reider a třetí byl Petr Machalický.

Pro zlato si mezi mladšími juniory na čtyřkolkách dojel Daniel Frouz z HG Motorsportu, stříbrný byl Vojtěch Cíger a bronzový pohár si odvezla Ema Nová.

Do závěru dětských závodů se k silnému větru začaly přidávat kapky deště. A do vyhlašování výsledků už pršelo.