Registrace na rok 2018 jsou v plném proudu! První závod se jede 24.3. v Šiklově mlýnu.

 
OffROAD Maraton Šiklův mlýn
Vyhledat tým podle:
Editace týmů - login: Heslo:
Přihlášení k odběru aktualit
 
ČESKÁ VERZE       ENGLISH VERSION      
výběr ročníku

Partneři:  
Intercontonental Rally

SEDOS Stavby a.s.

Automoto areál Ředhošť

PIRELLI

Tankodrom Milovice

Banner Baterie

D-PERFECT s.r.o.

Jeep

Zeppelin CZ s.r.o.

V 4 Catering

Sabe

Birell

BSB s.r.o.

ARO Manyjak PRAHA

FIAT PROFESIONAL

Aktuálně

Prohlášení o odpovědnosti do OffROAD Maratonu 2017

Každý závodník musí mít před prvním závodem v sezoně vyplněno Prohlášení o odpovědnosti, které je v tomto článku ke stažení v doc i v pdf podobě, pro jezdce do i nad 18 let.

Aby letos nebylo novinek málo, přistoupili jsme ještě k inovaci formálních záležitostí. Tedy abychom lépe vyhověli požadavkům, které jsou na nás kladeny, vytvořili jsme vedle vypisovatele a promotéra společnosti 24 hours agency spol. s r. o. jako spolupořadatele tzv. spolky řidičů v offroadu, jimiž se automaticky stane každý zúčastněný závodník.

Tedy všichni z kategorií aut budou vedeni pod hlavičkou Drivers´Club CAR Offroad Maraton, z.s., všichni motorkáři pod Drivers´Club MOTO Offroad Maraton, z.s. a všichni piloti čtyřkolek v Drivers´Club ATV Offroad Maraton, z.s. V prohlášení stačí zatrhnout jednu z těchto možností.

Pro vás závodníky to nepředstavuje žádnou změnu! Po zaplacení startovného, které bude nadále vedeno jako členský příspěvek v jednotlivém klubu, se každý zaregistrovaný závodník automaticky stává členem klubu pro tu danou akci, k níž byl přihlášen. Zároveň prohlášením jako vždy stvrdí, že je způsobilý závodit, je zodpovědný za své konání případně za své svěřence atd. Tímto prohlášením zároveň každý potvrdí, že se stává členem daného klubu. Žádné povinnosti z toho pro nikoho neplynou, žádné poplatky, papíry ani nic jiného. Cílem spolků je, dle jejich stanov, pro své členy připravovat soutěžní a nesoutěžní akce, především závody. To by nám mělo usnadnit především některá jednání s úřady. Stanovy kluků jsou pro zájemce zde.

Také bychom rádi upozornili na to, že v rámci prohlášení nově požadujeme zadat do formuláře jméno a spojení na kontaktní osobu pro případ nějaké nepříjemnosti. Zjednodušeně řečeno, komu máme zavolat, když vás odveze sanitka. Což není totožná osoba s kontaktem z přihlášky do závodu, kde jde o kontakt ve smyslu komunikace od nás k vám závodníkům. V prohlášení je na toto jméno kolonka.

Vyplněné prohlášení se odevzdává na registracích v místě závodu.

 

  

Soubory ke stažení Formát Velikost
Prohlášení nad 18 let (doc) OCX 21 kB
Prohlášení nad 18 let (pdf) (PDF) Prohlášení nad 18 let (pdf) PDF 173 kB
Prohlášení do 18 let (doc) OCX 21 kB
Prohlášení do 18 let (pdf) (PDF) Prohlášení do 18 let (pdf) PDF 174 kB

Publikováno: 21.03.2017

<<< zpět na přehled aktualit