Děkujeme za krásné závodění v letošní sezoně a podporu při veselých i náročnějších okamžicích. Všem tleskáme. :-)

Zvolte rubriku:

<<< předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | další >>>

· Zprávy
10.01.2017
Zapletal se v Africe posunul na páté místo Zapletal se v Africe posunul na páté místo
AFRICA ECO RACE brázdí Mauretánii, která v minulosti byla dvakrát osudná pro Mirka ZAPLETALA v hummeru. S Markem Sýkorou ale dále bojuje, po dnešku si polepšil na páté místo průběžně!

· Zprávy
06.01.2017
Etapu zkrátily povodně, dařilo se Macíkovi Etapu zkrátily povodně, dařilo se Macíkovi
RALLYE DAKAR. Zatímco v Africe dnes bodovaly tatry, v americké Rallye Dakar se dařilo liazce, konkrétně Martinu MACÍKOVI, který v dnešní etapě skončil čtvrtý!

· Zprávy
06.01.2017
České kamiony úspěšně brázdí Afriku České kamiony úspěšně brázdí Afriku
V plném proudu je Africa ECO race! Jaroslav VALTR s Rostislavem Plným a Filipem Škrobánkem jsou po dnešku druzí mezi kamiony.

· Novinky k závodům
20.11.2016
StanovyDrivers´ Clubů
Pořadatelem seriálu OffROAD Maraton 2017 jsou spolky Drivers´Club ATV Offroad Maraton, z.s., Drivers´Club Moto Offroad Maraton, z.s., Drivers´Club Car Offroad Maraton, z.s. a 24 hours agency spol. s r. o.

17.11.2016
OffROAD Maraton Ředhošť na Nova Sportu 1 OffROAD Maraton Ředhošť na Nova Sportu 1
Sestřih z finálového závodu OffROAD Maratonu v Ředhošti můžete vidět i na Nova Sportu 1. Premiérově ve čtvrtek 17. listopadu s opakováním v dalším týdnu.

08.11.2016
OffROAD Maraton Ředhošť na ČT Sport OffROAD Maraton Ředhošť na ČT Sport
TV reportáž z finále OffROAD Maratonu 2016 ve Světě motorů na ČT Sport můžete zhlédnout premiérově dnes ve 14:35 h, reprízy pak ve středu a v neděli.

05.11.2016
24 aut na Final Offroad maratonu v Ředhošti, Papá Buggy nejrychlejší! 24 aut na Final Offroad maratonu v Ředhošti, Papá Buggy nejrychlejší!
Závěrečná letošní čtyřhodinovka v Ředhošti byla soustem pro tým Quadservis Špak - Papá Buggy, 61 kol nemělo konkurenci. Andy motors racing team vybojoval na Polarisu 56 kol a absolutně třetí a nejrychlejší mezi velkými auty skončil KB System offroad team s 55 koly. Výsledky celého startovního pole jsou níže v aktualitě.

05.11.2016
Max Timoš dominoval v Ředhošti mezi dětmi! Max Timoš dominoval v Ředhošti mezi dětmi!
Dvojité vítězství v kategoriích quad děti a quad junior mladší odváží z Ředhoště Max Timoš. V kategorii moto děti vyhrál Mirek Franče, moto junior mladší zase Julius Mikula. Maraton na 30 minut v kategorii quad junior starší vyhrál Michal Seňko, v motorkách Aleš Klimeš. Gratulujeme!

05.11.2016
Martin Miřejovský v Ředhošti nejrychlejší mezi čtyřkolkami! Martin Miřejovský v Ředhošti nejrychlejší mezi čtyřkolkami!
Martin Miřejovský nepřekvapil a ovládl dvouhodinovku čtyřkolek v Ředhošti. A to i přes to, že měl na čtyřkolce obutá větší kola, než obvykle a vzorkem si ve skocích brousil o stupačky :) Luboš Kuncíř byl se ztrátou kola druhý, Tomáš Kadeřábek třetí.

05.11.2016
Vojkůvka v posledním maratonu suverénně první! Vojkůvka v posledním maratonu suverénně první!
Poslední letošní Offroadmaraton v Ředhošti ovládl Luboš Vojkůvka. Během dvou hodin na trati ujel nejrychlejším soupeřům o celá dvě kola. Tomáš Coubal a Erik Mikulášek skončili na druhém a třetím místě absolutně. První desítku nejrychlejších najdete v aktualitě a kompletní výsledky na https://goo.gl/dqAMWy.