Děkujeme za parádní souboje v Janovicích! A těšíme se na vás 23. června v Dobřanech na 24hodinovce aut a 2hodinovkách motorek a čtyřkolek.

 
OffROAD Maraton Vřesová (Sokolov) - sobota
Vyhledat tým podle:
Editace týmů - login: Heslo:
Přihlášení k odběru aktualit
 
ČESKÁ VERZE       ENGLISH VERSION      
výběr ročníku

Partneři:  
Intercontonental Rally

SEDOS Stavby a.s.

Automoto areál Ředhošť

PIRELLI

Tankodrom Milovice

Banner Baterie

D-PERFECT s.r.o.

Jeep

Zeppelin CZ s.r.o.

V 4 Catering

Sabe

Birell

BSB s.r.o.

ARO Manyjak PRAHA

Aktuálně

Beseda offroadových legend v pátek 16. června

V předvečer 20. ročníku 24hodinovky v Dobřanech proběhne moderovaná beseda Miroslava Kubíčka, prvního Čecha na Rallye Paříž - Dakar v roce 1983 a offroadového matadora Martina Macíka sen., který na Rallye Dakar 2010 dojel 4. mezi kamiony. A dosud jde o nejlepší český výsledek v jihoamerické soutěži.

Oba jsou také prvními vítězi 24hodinového klání, které za celých dvacet let nezměnilo místo - vždy se konalo na a kolem Šlovického vrchu u Dobřan v okrese Plzeň.

Právě zde také proběhne beseda se zmiňovanými závodníky. Odstartuje v pátek 16. června. Vstup je volný. Příjemný bonus máme pro do té doby na místě zaregistrované závodníky do sobotních klání OffROAD Maratonu - zdarma dostanou dobře vychlazené pivo. :-)

Miroslav Kubíček navíc v sobotu sedne za volant buginy a bude bojovat o co nejlepší umístění spolu s Bronislavem Francem, Zdeňkem Pešlem a synem Michalem.

Všechny srdečně zveme! Fotografie zachycuje Miroslava Kubíčka na jednom z prvních ročníků 24hodinovky.


 

Publikováno: 14.06.2017

<<< zpět na přehled aktualit