Děkujeme všem závodníkům za přízeň a jedinečné zážitky v sezoně 2019!

 
žádný další závod není zadán...
Vyhledat tým podle:
Editace týmů - login: Heslo:
Přihlášení k odběru aktualit
 
ČESKÁ VERZE       ENGLISH VERSION      
výběr ročníku

Partneři:  
Intercontonental Rally

SEDOS Stavby a.s.

Automoto areál Ředhošť

PIRELLI

Tankodrom Milovice

Banner Baterie

D-PERFECT s.r.o.

Jeep

Zeppelin CZ s.r.o.

V 4 Catering

Sabe

Birell

BSB s.r.o.

ARO Manyjak PRAHA

Aktuálně

Prosíme o vaše postřehy

Ahoj přátelé, závodníci a závodnice. Delší dobu přemýšlíme o určitých změnách v OffROAD Maratonu. Rádi bychom se od vás dozvěděli, co vše vám běží hlavou a na co byste chtěli upozornit.

Prosíme vás proto o reakce, které by nám v dalším rozhodování mohly pomoci. Budeme rádi za jakoukoliv připomínku nebo postřeh.

Posílat je můžete do 25. října na info@offroadmaraton.cz s předmětem Dotazník (nebo odpovědět na zaslaný email). Otázky je možné si také vytisknout (najdete je v příloze článku v doc i pdf) a odevzdat na registracích ve Vřesové. Tam bude dotazník také k dispozici.

Děkujeme.
Tým OMNaťukneme zde jednu z hlavních často debatovaných věcí mezi auty – kategorii speciálů do 1000 ccm, respektive jak s ní naložit dále. Padaly náměty více je oddělit, což časově a fyzicky nejde. Další z návrhů byl udělat jim kratší závod v rámci klání aut, se společným startem třeba na dvě hodiny. A po nich je odmávnout stejně jako starší juniory jedoucí mezi dospělými. Je to otázka na samotné buginy i týmy v ostatních kategoriích aut. My jsme názoru, že maraton je maraton, a to pro všechny.  A pryč jsou doby, kdy na něj buginy tzv. neměly (o čemž svědčí nejen letošní výsledky).

Změna může přinést větší počet strojů na startu a tím pádem ty dvě hodiny větší hustotu provozu. Anebo také ne. A je to pak ještě maraton? Na druhou stranu by ostatní auta měla po dvou hodinách více prostoru pro sebe. Jenže nebyla by to pak dost nuda?

Motorkáři, čtyřkolkáři i autaři, co vám chybí nebo přebývá v pravidlech či systému?

Co vám chybí v zázemí nebo na trati. Co byste chtěli jinak, třeba i v cateringu?

Máte jiné nápady, náměty a názory?

 

Poznámka pro ČTYŘKOLKÁŘE:
Řada čtyřkolek v Drnovicích neměla adekvátní kurty či lana. Je třeba mít takové, aby vaše stroje utáhly a ne „tkaničky“, které hned prasknou. Musíte počítat s tím, že s vrstvou bláta je stroj těžší!
 

Soubory ke stažení Formát Velikost
OM dotazník (doc) OCX 16 kB
OM dotazník (pdf) (PDF) OM dotazník (pdf) PDF 135 kB

Publikováno: 17.10.2017

<<< zpět na přehled aktualit