Děkujeme všem závodníkům a fanouškům za první polovinu letošní sezony a přejeme krásné prožití léta!

Zvolte rubriku:

<<< předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | další >>>

· Novinky k závodům
16.05.2015
Galia zvítězil v uprášených Trstěnicích! Galia zvítězil v uprášených Trstěnicích!
Motorkám počasí přálo trochu víc, než quadům, prach v některých pasážích rozfoukal silný vítr a viditelnost se zlepšila. Krásné souboje předvedli Daniel Galia (RD racing) a Luboš Vojkůvka (IR2016), ztráta Luboše byla po 40 kolech 47 sekund. Jan Zeman (Puntík xcountry team) skončil absolutně třetí se 39 koly. Ve čtyři hodiny odstartovala auta, jejich maraton potrvá 5 hodin.

16.05.2015
Pouštní války v Trstěnicích vyhrál Miřejovský Pouštní války v Trstěnicích vyhrál Miřejovský
Písečná bouře zkomplikovala život závodníkům v motokrosovém areálu na Cechu. Maraton zahájily čtyřkolky, celkem se na startu sešlo 73 strojů. Druhé vítězství letos urval Martin Miřejovský (Team Max 2), kterému sekundovali Dominik Škarka (Domina team) a Zdeněk Tůma (THF racing team), kteří všichni shodně ujeli 38 kol. Motorky odstartovaly v 11 hodin.

11.05.2015
Již tuto sobotu jedeme v Trstěnicích! Již tuto sobotu jedeme v Trstěnicích!
V sobotu 16. května se jede třetí díl OffROAD Maratonu, tentokrát v areálu Svatého Víta v Trstěnicích u Mariánských Lázní. Už máte registraci? Je nejvyšší čas!

06.05.2015
OM Šiklův mlýn na Nova Sport OM Šiklův mlýn na Nova Sport
Reportáž z druhého závodu OffROAD Maratonu můžete zhlédnout zítra a v pátek na sportovním kanálu Nova Sport.

28.04.2015
OM Šiklův mlýn na ČT Sport OM Šiklův mlýn na ČT Sport
Reportáž z druhého dílu OffROAD Maratonu ze Šiklova mlýna můžete zhlédnout dnes a v sobotu na sportovním kanálu České televize.

26.04.2015
Těsné vítězstvé KB System offroad team 1 v Šiklandu! Těsné vítězstvé KB System offroad team 1 v Šiklandu!
Prašná, rychlá, tvrdá, trať pro auta v Šiklově mlýně byla přesným opakem závodění z minulého měsíce ve Šternberku. Problémy dělala pařezová loučka, řidiči hodně přemýšleli i o výjezdu z lesa, kde se dalo hodně ztratit. KB System offroad team s novým Suzuki Jimni řádil v Šiklandu nejvíc aběhem pěti hodin ujel 38 kol.

25.04.2015
Prach a karamboly vládly maratonu čtyřkolek, Miřejovský zvítězil o kolo Prach a karamboly vládly maratonu čtyřkolek, Miřejovský zvítězil o kolo
Jarní slunce se opřelo do trati v Šiklově mlýně a nad zem se zvedla oblaka prachu. Čtyřkolky to dnes měly parádně těžké. Praly se ale naplno, Martin Miřejovský zvítězil o kolo s celkovým počtem 31 kol. Michal Vágner a Zdeněk Tůma dojeli v absolutním pořadí na druhém a třetím místě se ztrátou kola. Aktuálně na trati zápolí šestnáct aut, tvrdá trať je prověří.

25.04.2015
Galia nejrychlejší v Šiklandu! Galia nejrychlejší v Šiklandu!
Mrazivé ráno, slunečný dojezd, rychlé roviny i kličkování mezi pařezy. Šiklův mlýn dneska naplnil všechna očekávání závodníků v první tříhodinovce. Ve vyrovnaném závodě ujela šestka 29 kol, Daniel Galia byl první, Petr Trávníček ztratil na Dana dvě minuty, další minutu nabral Bohumil Michálek. Aktuálně jsou na trati Šiklandu čtyřkolky, s přehledem je vede Martin Miřejovský.

20.04.2015
Již tuto sobotu jedeme v Šiklově mlýnu! Již tuto sobotu jedeme v Šiklově mlýnu!
V sobotu 25. dubna se jede druhý díl OffROAD Maratonu v Šiklově mlýnu na Vysočině. Závodníci budou první, kdo otestují rozšířenou trať! Máte registraci? Přinášíme informace o ubytování, vstupném i harmonogramu, včetně prohlášení o odpovědnosti.