Zvolte rubriku:

<<< předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | další >>>

· Novinky k závodům
21.09.2013
Kubi team zvítězil a zvýšil šanci na mistrovský titul Kubi team zvítězil a zvýšil šanci na mistrovský titul
Šest hodin na trati v drnovické pískovně přinesly posádce KUBI team Geneve ve složení Mirek Kubiček, Broňa Franc, Zdeněk Pešl a Vlasta Franc další vítězství. Druhý WINGS team si zapsal o čtyři kola méně.

21.09.2013
Auta za první polovinou, vede Kubi team Geneve! Auta za první polovinou, vede Kubi team Geneve!
První tři hodiny maratonu v Drnovicích jsou minulostí, náročná trať s desítkami metrů převýšení, nebezpečnými terasami i kluzkým sjezdem u depa dál testuje síly techniky i pilotů. Kubi team Geneve absolutně vede o dvě kola před Broukem Wingsteamu.

21.09.2013
Miřejovský zvítězil v Drnovicích, Tůma druhý o 17 vteřin Miřejovský zvítězil v Drnovicích, Tůma druhý o 17 vteřin
Drnovická pískovna ukázala ve druhém maratonu čtyřkolek svou vlídnější tvář, čtyřkolky si trať rychle vyházely a ke konci jezdily téměř na suchém podkladu. Proti motorkám stáhli čtyřkolkáři průměrný čas kola o půl minuty!

21.09.2013
Drnovická pískovna aspiruje na nejtěžší závod sezony! Drnovická pískovna aspiruje na nejtěžší závod sezony!
Písek, bahno, promáčený terén a v něm půlmetrové koleje, to byla tříhodinovka motorek v Drnovicích.

20.09.2013
Aktuální zpráva z Drnovic
Pokud můžete, přijeďte ještě dnes, protože kvůli podmáčené půdě bude náročný vjezd do depa a zítra ráno se bude tvořit kolona.

15.09.2013
Již tuto sobotu jedeme v Drnovicích! Již tuto sobotu jedeme v Drnovicích!
Šestý závod OffROAD Maratonu v drnovické pískovně jedeme již tuto sobotu 21. září. Auta čeká šestihodinovka, motorkáře a čtyřkolkáře tříhodinovka. Už máte registraci?

09.09.2013
Maraton z Milovic na Nova Maraton z Milovic na Nova
Sestřih z pátého závodu poběží od soboty na kanálu Nova Sport. Již teď se ale můžete probrat fotkami z prosluněného klání, které najdete v naší fotogalerii.

· Zprávy
05.09.2013
Cross country dvojic motorek a terénních čtyřkolek Cross country dvojic motorek a terénních čtyřkolek
Nenechte si ujít organizovaný trénink, který v sobotu 14. září pořádají přátelé z MK Dvorce pro motorky i čtyřkolky.

01.09.2013
Čtyřkolky a motorky v cíli Čtyřkolky a motorky v cíli
Neděla patřila nejdelšímu závodu motorek a čtyřkolek na čtyři hodiny. Díky nočnímu dešti a pěknému počasí proběhl za ideálních podmínek.

31.08.2013
Kubi si dojel pro absolutní zlato Kubi si dojel pro absolutní zlato
Auta dojela do cíle. Po dvanácti hodinách protnul cílovou pásku jako první Kubi team Geneve, následovaný RallyCat by KM racing a EMU Team CZ.