Děkujeme za krásné závodění v první půlce sezony. Přejeme hezké léto a těšíme se na vás na konci prázdnin ve Vřesové!

Články

<<< předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |

· ČLÁNKY
04.09.2013
Ve čtyřkolkách dominoval Plný, motorkář Galia vyhrál již pátou 4hodinovku Ve čtyřkolkách dominoval Plný, motorkář Galia vyhrál již pátou 4hodinovku
Ze soboty na neděli se spustil hustý déšť, který vydržel až do ranních hodin. Při registracích po půl šesté ale již nebylo po kapkách ani památky a čtyřkolkáři se pomalu chystali na svůj start v půl osmé.

· ČLÁNKY
04.09.2013
Nejmladší offroaďáci závodili celý víkend Nejmladší offroaďáci závodili celý víkend
Pro motorkáře a čtyřkolkáře kategorií děti a mladší junioři byla připravena testovací trať, a tak se na ní proháněli již od sobotního rána. Trénovali, aby v poledne poměřili síly v oficiálním závodě.

· ČLÁNKY
04.09.2013
Dvanáctihodinovka prověřila techniku vozů, KUBI je novým lídrem Dvanáctihodinovka prověřila techniku vozů, KUBI je novým lídrem
Pátý díl OffROAD Maratonu pokračoval po prázdninové pauze v Milovicích na Nymbursku. Týmy přijely pěkně odpočaté a nažhavené. Dvanáctihodinovka aut, druhý nejdelší závod sezony, a čtyřhodinovka, nejdelší závod pro motorky a čtyřkolky, byly rozděleny do dvou dní.

· ČLÁNKY
26.08.2013
Ohlédnutí za Hungarian Baja Ohlédnutí za Hungarian Baja
Ve dnech 15. - 18. srpna 2013 se uskutečnil pátý závod letošního světového poháru FIA v Cross Country rally. Pořadatelé pro jubilejní desátý ročník Hungarian Baja vybrali západomaďarské město Pápa, které tento rok slaví 630 let od svého založení.