Články

<<< předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | další >>>

· ČLÁNKY
05.01.2016
Kolomý vyhrál etapu, Svitko je průběžně první! Kolomý vyhrál etapu, Svitko je průběžně první!
Třetí etapa Rallye Dakar přinesla pády, technické problémy, ale také skvělé zprávy českým i slovenským barvám. Martin Kolomý se svojí Tatrou vyhrál etapu, motorkář Štefan Svitko vede celkovou tabulku!

· ČLÁNKY
04.01.2016
Martin Kolomý rozjel Dakar na výbornou Martin Kolomý rozjel Dakar na výbornou
38. ročník Rallye Dakar se rozjíždí ztěžka. Nedojel se prolog ani první ostrá etapa. A i když závodníky stále trápí déšť, kamiony dnes konečně měly šanci ochutnat soutěžní kilometry.

· ČLÁNKY
23.10.2015
QUAD slaví deset let festivalem, jste zváni! QUAD slaví deset let festivalem, jste zváni!
Magazín Quad dovršil deset let. A zve všechny na oslavu narozenin! 31. října od 10 do 16 hodin otevře areál Hummer centra pro majitele i příznivce čtyřkolek, UTV a side-by-side.

· ČLÁNKY
23.09.2015
Souboje v písku pozlatili Galia, Tůma a dakarista Macháček Souboje v písku pozlatili Galia, Tůma a dakarista Macháček
Šestý díl OffROAD Maratonu se jel uplynulou sobotu v Drnovicích. Na tříkilometrové trati s rychlými úseky i technickými pasážemi probíhaly souboje o každý metr.

· ČLÁNKY
01.09.2015
Horká čtyřhodinovka dostala závodníky na dno sil Horká čtyřhodinovka dostala závodníky na dno sil
Pátý díl seriálu OffROAD Maraton proběhl poslední srpnový víkend v Milovicích poblíž tamního tankodromu. Do 16leté historie terénních závodů se zapsal jako jeden z nejtěžších. Ve slunečné výhni a oblacích prachu si na dno sil sahala drtivá většina závodníků.

· ČLÁNKY
27.08.2015
Offroaďáci, festival Aro šou 2015 se blíží! Offroaďáci, festival Aro šou 2015 se blíží!
I letos si můžete dosytosti užít adrenalinu, bláta a všeho, co k tomu patří! Čtrnáctý ročník největšího setkání offroaďáků a jejich příznivců se koná od pátku 4. září do neděle 6. září v Ředhošti.

· ČLÁNKY
22.06.2015
KB System má šesté dobřanské zlato! KB System má šesté dobřanské zlato!
Osmnáctý ročník nejtěžšího závodu terénních aut ve střední Evropě 24hours OffROAD Maraton zná vítěze. Pro největší pohár si včera již pošesté přijel KB System offroad team se svojí Audi K-2. Zvítězil absolutně i v nejsilnější kategorii na čtyřech kolech.

· ČLÁNKY
09.06.2015
Na 24hodinovce už se usilovně maká! Na 24hodinovce už se usilovně maká!
Stejně jako závodníci i my ladíme přípravy na největší závod Dobřanskou čtyřiadvacetihodinovku.

· ČLÁNKY
13.05.2015
ZMĚNA: Říjnový závod se pojede v Ostravě! ZMĚNA: Říjnový závod se pojede v Ostravě!
V letošním kalendáři OffROAD Maratonu dochází ke změně, závod 17. října 2015 se pojede v Ostravě pod záštitou WINGS teamu. Vyzkoušíme si tak zbrusu novou trať, vyrovnáme počet závodů v Čechách a na Moravě a zažijeme jednu velkou Megaparty s dárkem pro všechny.

· ČLÁNKY
29.03.2015
V blátivém závodu zvítězil Vágner, Škuta a WINGS team V blátivém závodu zvítězil Vágner, Škuta a WINGS team
První závod šestnáctého ročníku OffROAD Maratonu se jel v sobotu 28. března ve Šternberku na Olomoucku. Závodníci terénních motorek, čtyřkolek a aut otevřeli sezonu na oblíbené trati, která oproti loňsku ukázala svoji pravou jarní tvář s tuny bláta.