17. října se na vás těšíme ve Vroutku u Podbořan!

 
SECTRON Offroad Maraton Vroutek u Podbořan
Vyhledat tým podle:
Editace týmů - login: Heslo:
Přihlášení k odběru aktualit
 
ČESKÁ VERZE       ENGLISH VERSION      
výběr ročníku

Partneři:  
Šiklův Mlýn

Offroad Commanders

Tankodrom Milovice

DOBŘANY

Automoto areál Ředhošť

Banner Baterie

Jeep

D-PERFECT s.r.o.

Zeppelin CZ s.r.o.

V 4 Catering

Sabe

Birell

BSB s.r.o.

ARO Manyjak PRAHA

KVETA CNC PRODUCTION s.r.o.

GSMKEY.CZ

Články

IR 2016: Wings první mezi auty, Macháček spokojeně stoupá

Snad všechny týmy na Intercontinental Rally aktuálně servisují! 5. etapa byla „veselá“. Bez ironie pro WINGS team s posádkou Semenov - Režný, která díky vítězství mezi auty snížila ztrátu na první Španěly.


Posádka WINGS Offroad Maraton týmu Nachtigall - Pavlína Režná odstartovala sice z posledního místa, ale předjela pár aut a jela výtečně až do „zkratky“, ve které se zdržela. Pak ztratila tlumič, píchla kolo, řešila totální defekt a utrhla kus výfuku. Do cíle dojížděla dost zklamaná, ale když zjistila, že není poslední, vrátilo jí to náladu.

Dosud třetí automobilový tým Deconta měnil nádrž a 5. toyota Wings Team Offroad II (232 na snímku) dává auto dohromady po artistickém výkonu na střechu. WOGO team dnes neřadil na 3 a 4. Defekt teď opravuje většina offroaďáků včetně Speedcompany (Mařík - Kutmon).

Zítra závodníky čeká nejdelší etapa ze Smary do Dakhly, téměř 700 km! A večer vyhlášení krátší verze Lite.

Stále skvěle je posádka Semenov - Režný z WINGS teamu, která letos podruhé vyhrála etapu mezi auty! A snížila ztrátu na vedoucí Španěly na 10 deset minut.

V Africe se trochu oteplilo a Josef MACHÁČEK zvýšil tempo! V páté etapě dojel absolutně třetí! Jako vedoucí čtyřkolkář se posunul na 4. místo napříč kategoriemi. Druhý Zdeněk TŮMA je celkově již 21.

Jediný český motorkář v závodním poli Michal Pěkný (na posledním snímku při jídle v bivaku) se drží na krásné sedmé příčce mezi stroji v jedné stopě.
 
 
 
 

Publikováno: 29.01.2016

<<< zpět na přehled článků