V sobotu 13.6.2020 se jede v Dobřanech u Plzně! Sledujte naše průběžné zpravodajství!

 
Offroad Maraton Dobřany
Vyhledat tým podle:
Editace týmů - login: Heslo:
Přihlášení k odběru aktualit
 
ČESKÁ VERZE       ENGLISH VERSION      
výběr ročníku

Partneři:  
Šiklův Mlýn

Offroad Commanders

Tankodrom Milovice

DOBŘANY

Automoto areál Ředhošť

Banner Baterie

Jeep

D-PERFECT s.r.o.

Zeppelin CZ s.r.o.

V 4 Catering

Sabe

Birell

BSB s.r.o.

ARO Manyjak PRAHA

KVETA CNC PRODUCTION s.r.o.

Články

Evropské trucky budou zdolávat Sedlčanskou kotlinu!

Umění v terénu již tento víkend 20. - 21. srpna předvede evropská špička v truck trialu, která zamíří do Sedlčanské kotliny! V sobotu v 11 hodin dorazí i Martin Macík ml., který do 13 hodin zkoukne kousky truck trialistů a bude k dispozici svým fanouškům včetně podepisování plakátů nebo knih, o které budete moci soutěžit přímo na místě!

Na předposledním dílu Europa Truck Trialu se mezi více než třiceti posádkami převážně ze zahraničí bude rvát o body i pět českých dvojic. Racing Team Avia Future se letošním ročníkem výtečně prokousává již od samého začátku a drží si průběžné druhé místo. Další čtyři týmy směřují síly právě na trať v Sedlčanech.

Posádka Racing Teamu Avia Future aktuálně zaostává jen o dva body (!) za francouzským týmem Gangs of Sud Est, jež vede kategorii II (dvouosé trucky). Češi výtečně zvládli čtvrtý díl šampionátu na počátku srpna ve Francii, kde vybojovali plný počet bodů. A moc se těší do Sedlčan s podporou domácích fanoušků! Truck trialové tratě brázdí již plných deset let a pomýšlí na nejvyšší příčku.

Truck trialové umění na české půdě předvedou i další čtyři české týmy – PK - DK team, Edvard team, Slunéčko a také mistr Evropy 2014 v kategorii II Team Kabourek.

V Sedlčanech půjde o hodně zejména u týmů v popředí tabulek. V kategorii II se do francouzsko – českého souboje mezi Gangs of Sud Est a Racing Teamem Avia Future bude snažit co nejvíce zasáhnout francouzský truck H&Co, který je aktuálně třetí a na druhé Čechy ztrácí devět bodů. V kategorii III (tříosé) mezi sebou nejvíce bojují německé posádky Truck Sport Borzym a BFS Trucksport Team s rozdílem šesti bodů. Kategorie IV (čtyřosé) má jednoznačného favorita – německý HS-Schoch Hardox Truck Trial Team, jež letos nenašel přemožitele. O druhé místo se zatím dělí mezi německý MSC TruckTrialTeam Cloppenburg a rakouský Team Reicher. Kategorii P (prototypy) dominují dlouholetí závodníci z Rakouska pod hlavičkou KVK – Racing.

Z České republiky se posádky přesunou na finálové souboje do německého Langenaltheimu.

Časový harmonogram Europa Truck Trial Sedlčany


SOBOTA 20. SRPNA - 8:30 otevření areálu, 9:30 - 18:00 jízdy v sekcích, 11:00 - 13:00 dakarský pilot Martin Macík ml. z KM Racing, 20:00 rocková zábava pro všechny.

NEDĚLE 21. SRPNA - 8:30 otevření areálu, 9:30 - 18:00 jízdy sekcích, 20:15 vyhlášení výsledků.

Po celý víkend uvidíte, jakým autem trénují dakarští jezdci KM racing teamu.
Na projekční obrazovce budete moci sledovat aktuální akční sestřihy.

Více na www.europatrucktrial.cz.
Martin Macík ml.
Martin Macík ml.
 


 

Publikováno: 16.08.2016

<<< zpět na přehled článků