<<< předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |

· ČLÁNKY
01.05.2014
Galia ovládl silnější mašinu a vyhrál Galia ovládl silnější mašinu a vyhrál
Závod motorek byl v očekávání perného souboje mezi Danielem Galiou z RD racing a Lubomírem Vojkůvkou z IR 2015. Galia letos přešel na silnější stroj, ale v prvním klání se mu nedařilo a veškeré tréninkové úsilí směřoval právě na závod v Šiklově Mlýnu. A vyplatilo se.

· ČLÁNKY
03.04.2014
První letošní skalp patří VYPE racing teamu První letošní skalp patří VYPE racing teamu
Junioři ještě zajížděli své poslední metry a auta už se hrnula do zaváděcího kola. Na startu se potkalo celkem 18 strojů, seřazených podle loňského absolutního pořadí. Motivací k co nejlepšímu výsledku byla i speciální cena v podobě startovného na Geocaching rally 2014.

· ČLÁNKY
03.04.2014
I nejmladší offroaďáci jeli naplno I nejmladší offroaďáci jeli naplno
Trať pro děti a mladší juniory byla vytyčená jako rychlý okruh vedoucí převážně po standardní trati, v místě bahnitého brodu. Louži se děti samozřejmě vyhnuly, za to je čekaly dvě rychlé roviny, travnatá pasáž s roletami a dvě ostré zatáčky, které měly tendenci vynášet do křoví.

· ČLÁNKY
02.04.2014
Zlatý Vojkůvka byl jako užovka Zlatý Vojkůvka byl jako užovka
Rozprava k závodu motorek probíhala přesně v okamžiku, když čtyřkolky projížděly cílem. Na rozdíl od nich měly jednostopé stroje speciální vložku v podobě průjezdu roklí. První dvě kola navíc jezdily složitější variantu, která ale pro méně zkušené jezdce byla riziková, takže padali a ucpávali trať.

· ČLÁNKY
02.04.2014
Miřejovský oprášil stroj, vyjel a zvítězil Miřejovský oprášil stroj, vyjel a zvítězil
Začala nová sezóna seriálu OffROAD Maraton. Tradiční šternberský závod zahájil její patnáctý ročník v parádním duchu. Počasí se vydařilo na sto procent, počáteční oblačnost se rozpustila a teploty během dne dosahovaly velmi netradičních 25 stupňů.