<<< předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | další >>>

· ČLÁNKY
25.09.2013
Drnovice po dešti daly zabrat hlavně motorkářům Drnovice po dešti daly zabrat hlavně motorkářům
Offroadmaraton zavítal o uplynulém víkendu podruhé ve své historii do Drnovic na Blanensku. Po loňských zkušenostech se většina jezdců a posádek těšila na příjemné svezení v písku, vytrvalé deště ale naprosto promočily půdu i pískovnu a připravily jeden z nejtěžších závodů letošní sezony.

· ČLÁNKY
09.09.2013
Finále MČR v Kamýku se jede již tuto sobotu! Finále MČR v Kamýku se jede již tuto sobotu!
Poslední letošní body seriálu MČR v Cross Country OPEN 2013 CAMS se budou rozdělovat v Kamýku u Litoměřic.

· ČLÁNKY
04.09.2013
Ve čtyřkolkách dominoval Plný, motorkář Galia vyhrál již pátou 4hodinovku Ve čtyřkolkách dominoval Plný, motorkář Galia vyhrál již pátou 4hodinovku
Ze soboty na neděli se spustil hustý déšť, který vydržel až do ranních hodin. Při registracích po půl šesté ale již nebylo po kapkách ani památky a čtyřkolkáři se pomalu chystali na svůj start v půl osmé.

· ČLÁNKY
04.09.2013
Nejmladší offroaďáci závodili celý víkend Nejmladší offroaďáci závodili celý víkend
Pro motorkáře a čtyřkolkáře kategorií děti a mladší junioři byla připravena testovací trať, a tak se na ní proháněli již od sobotního rána. Trénovali, aby v poledne poměřili síly v oficiálním závodě.

· ČLÁNKY
04.09.2013
Dvanáctihodinovka prověřila techniku vozů, KUBI je novým lídrem Dvanáctihodinovka prověřila techniku vozů, KUBI je novým lídrem
Pátý díl OffROAD Maratonu pokračoval po prázdninové pauze v Milovicích na Nymbursku. Týmy přijely pěkně odpočaté a nažhavené. Dvanáctihodinovka aut, druhý nejdelší závod sezony, a čtyřhodinovka, nejdelší závod pro motorky a čtyřkolky, byly rozděleny do dvou dní.

· ČLÁNKY
26.08.2013
Ohlédnutí za Hungarian Baja Ohlédnutí za Hungarian Baja
Ve dnech 15. - 18. srpna 2013 se uskutečnil pátý závod letošního světového poháru FIA v Cross Country rally. Pořadatelé pro jubilejní desátý ročník Hungarian Baja vybrali západomaďarské město Pápa, které tento rok slaví 630 let od svého založení.

· ČLÁNKY
29.06.2013
OffROAD Maraton Trstěnice: RIS racing přijel, skákal a zvítězil OffROAD Maraton Trstěnice: RIS racing přijel, skákal a zvítězil
Červnový díl seriálu OffROAD Maraton se konal v Trstěnicích u Mariánských Lázní. Motokrosový areál Cechu sv. Víta i v letošním roce poskytl veškeré zázemí a současně i řadu kvalitních domácích jezdců, kteří změřili své síly s matadory dálkových maratonů v Čechách. Trstěnický závod byl zároveň posledním před prázdninovou pauzou, únava byla místy vidět nejen na technice, ale také na samotných jezdcích.

· ČLÁNKY
25.05.2013
24Hours OffROAD Maraton Dobřany:  KB System uhájil vítězství rozdílem dvou a půl minut! 24Hours OffROAD Maraton Dobřany: KB System uhájil vítězství rozdílem dvou a půl minut!
Již po šestnácté se v Dobřanech u Plzně jel nejtěžší závod svého druhu v Evropě na 24 hodin. V neuvěřitelném finiši zvítězil KB System offroad team před Kubi teamem Geneve, když oba najeli shodně 112 kol! Ve společném klání na dvě hodiny byl mezi čtyřkolkami nejlepší Martin Miřejovský z Teamu Max 2, mezi motorkami Radek Bezděk z Husaberg racing teamu.

· ČLÁNKY
05.05.2013
OffROAD Maraton Šiklův mlýn: KB System zahájil obhajobu titulu vítězstvím OffROAD Maraton Šiklův mlýn: KB System zahájil obhajobu titulu vítězstvím
Šiklův mlýn, za běžných okolností westernové městečko, se poslední víkend v dubnu proměnil v dějiště druhého dílu MČR OffROAD Maratonu. Technicky náročná trať s jen několika málo místy na předjíždění, navíc trialovou vložkou v podobě pláně s pařezy, opět prověřily síly a technické dovednosti závodníků na motorkách, čtyřkolkách i v autech.

· ČLÁNKY
26.03.2013
Autům kraloval WINGS, pořadím zamíchaly i nové posádky Autům kraloval WINGS, pořadím zamíchaly i nové posádky
Po jedné hodině odpoledne byly mohelnické lomy již pořádně rozbahněné a na auta čekala nejdříve pěkná klouzačka. Vzhledem k počasí ale začalo později odpoledne přituhovat a během posledního závodu klesla rtuť teploměru až na minus devět stupňů a bahno zmrzlo na kámen. Bylo tedy jasné, že o dramatické chvíle nebude nouze.